Clear Aligner  Wrocław

Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeżroczystych nakładek, które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty ruchome i stałe.
Nakładki te są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wykonywane metodą termoformowania na urządzeniach firmy SCHEU DENTAL z użyciem nowej technologii i analizy cyfrowej.
Metoda Clear Aligner to nieinwazyjna terapia ortodontyczna przeznaczona zwłaszcza dla osób, które cenią sobie estetykę.
Z nakładkami CA możesz śmiać się i rozmawiać swobodnie. Podstawowymi zaletami nakładek CA wysoki komfort, idealna higiena oraz czas leczenia skrócony do minimum.

Clear Aligner – dyskretny sposób na piękny uśmiech.

 

Pytania do Dentysty

Czy leczenie nakładkami boli ?
Zazwyczaj podczas leczenia nakładkami pacjenci nie odczuwają żadnego dyskomfortu związanego z ich noszeniem. Brak zamków i drutów obecnych w zwykłych aparatach ortodonycznych sprawia, że są one niezwykle wygodne dla pacjenta

Czy higiena jamy ustnej jest również utrudniona, jak w przypadku zwykłych aparatów?
Metoda Clear Aligner pozwala na zachowanie perfekcyjnej higieny jamy ustnej , ponieważ żadne elementy nie są na stałe przymocowane do zębów.a

 

Inne Usługi

Implantologia

Możemy rekonstruować pojedyncze lub większe braki uzębienia w postaci koron czy mostów wspartych na implantach lub wykorzystywać je do utrzymania ruchomych uzupełnień protetycznych jak protezy.
Zabiegi tego typu są bezpieczne, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Protetyka

Za pomocą leczenia protetycznego można  poprawić estetykę uzębienia, skorygować lekkie nieprawidłowości ustawienia zębów oraz ich kształtu, a także ujednolicić kolor zębów w przypadku występowania trwałych przebarwień.

Tomografia komputerowa

Wykonanie  zdjęcia 3D twarzy bez narażania  pacjenta na jakąkolwiek dawkę promieniowania. Uzyskane wyniki można wykorzystać, na przykład, podczas planowania przedoperacyjnego lub wizyt kontrolnych.

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne aparatami ruchomymi jest istotną fazą i pozwala wyeliminować zaburzenia czynnościowe, jak również nieprawidłowości w rozwoju szczęki i żuchwy.
U pacjentów dorosłych w leczeniu ortodontycznym wykorzystujemy przede wszystkim systemy zamków samoligaturujących.

Masz więcej  pytań lub chcesz umówic się na wizytę zadzwoń +48 696 598 506
Poniedziałek – Piątek  lub napisz info@dental-practice.pl