WybielanieZębów w Dental Practice

Białe zęby stały się znaczącym atutem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Taki efekt możemy z powodzeniem uzyskać, poddając się zabiegowi wybielania zębów. Różne techniki pozwalają wybielić nawet bardzo ciemne zęby żywe i martwe z przebarwieniami, powstałymi od kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, papierosów lub zmianami pochodzenia genetycznego. Postęp w stomatologii estetycznej pozwala nam stosować metody bezpieczne dla zębów. Dlatego decydując się na poprawę koloru, barwy zębów pod kontrolą lekarza, nie robimy tego kosztem ich zdrowia.
Istnieje kilka metod wybielania zębów:
– wybielanie nakładkowe,
– wybielanie w gabinecie stomatologicznym,
– wybielanie zębów martwych,

 

które indywidualnie dostosowujemy do potrzeb pacjentów.

Pytania do Dentysty

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne ?

Tak,wybielanie zębów prowadzone pod kontrolą lekarza stobatologa jest praktycznie bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł.Jedyną dolegliwością mogacą wystąpić po zabiegu wybielania jest przejściowa nadwrażliwość zębów,ustępująca najczęściej po 24 godzinach.

Jakie są przeciwskazania
do wybielania ?

Z wybielania powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące, osoby chore na padaczkę, chorobę Parkinsona. Wybielania nie zaleca sie równiez pacjentom z dużą nadwrażliwością zębów, ponieważ objawy te mogą się nasilić.

Inne Usługi

Implantologia

Możemy rekonstruować pojedyncze lub większe braki uzębienia w postaci koron czy mostów wspartych na implantach lub wykorzystywać je do utrzymania ruchomych uzupełnień protetycznych jak protezy.
Zabiegi tego typu są bezpieczne, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Protetyka

Za pomocą leczenia protetycznego można  poprawić estetykę uzębienia, skorygować lekkie nieprawidłowości ustawienia zębów oraz ich kształtu, a także ujednolicić kolor zębów w przypadku występowania trwałych przebarwień.

Tomografia komputerowa

Wykonanie  zdjęcia 3D twarzy bez narażania  pacjenta na jakąkolwiek dawkę promieniowania. Uzyskane wyniki można wykorzystać, na przykład, podczas planowania przedoperacyjnego lub wizyt kontrolnych.

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne aparatami ruchomymi jest istotną fazą i pozwala wyeliminować zaburzenia czynnościowe, jak również nieprawidłowości w rozwoju szczęki i żuchwy.
U pacjentów dorosłych w leczeniu ortodontycznym wykorzystujemy przede wszystkim systemy zamków samoligaturujących.

Masz więcej  pytań lub chcesz umówic się na wizytę zadzwoń +48 696 598 506
Poniedziałek – Piątek  lub napisz info@dental-practice.pl