Martyna Liss – Kaczmarek

Lekarz Dentysta

Ukończyła Akademię im.Piastów Śląskich na wydziale lekarsko-stomatologicznym w roku 2005.
W latach 2005-2006 odbyła staże podyplomowe w specjalistycznych przychodniach stomatologicznych.
W roku 2007 otworzyła swoją własną praktykę lekarsko-dentystyczną.
Od początku położyła duży nacisk na stomatologię estetyczną i ortodoncję.
Uczestniczyła w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji  i medycyny estetycznej. Ukończyła studia podyplomowe uzyskując Diploma in Clinical Orthodontics – Orthodontics
and Dentofacial Orthopaedics.

Jest członkiem International Association for Orthodontics.
Jako jedna z pierwszych we Wrocławiu zajęła sie leczeniem ortodontycznym nakładkami Clear Aligner.

Jacek Liss 

Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej.

Ukończył Akademię Medyczną im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologcznym w 2005 roku. W latach 2005-2006 odbył staże podyplomowe w specjalistycznych przychodniach stomatologicznych.
W 2007 roku otworzył własną praktykę stomatologiczną. Rok 2007 zaowocował również licznymi kursami i szkoleniami z zakresu implantologii i implantoprotetyki. m.in. podstawowy i zaawansowany kurs implantologiczny w klinice dr Śliwowskiego w Duseldorfie W roku 2007 rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej i pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, którą kontynuował do roku 2012. W międzyczasie uczestniczył w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie zapalony narciarz i miłośnik kolarstwa górskiego. Plany na przyszłość – rozwój i pogłębianie wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii twarzy.

Masz więcej  pytań lub chcesz umówic się na wizytę zadzwoń +48 696 598 506
Poniedziałek – Piątek  lub napisz info@dental-practice.pl