Osocze Bogatopłytkowe PRP  Wrocław

Osocze bogatopłytkowe  (PLATELET-RICH PLASMA) uzyskiwane jest z własnej krwi pacjenta pobieranej bezpośrednio przed zabiegiem i podawane w skórę w formie mezoterapii. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu zawierają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które przyśpieszają procesy regeneracyjne takie jak stymulacja, namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzenie syntezy macierzy międzykomórkowej, stymulacja syntezy DNA, pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu oraz tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co jest kluczowe dla dobrego odżywienia skóry.
W rezultacie zapobiega się starzeniu skóry, która staje się bardziej promienista, nawilżona i jędrna. Osocze pomaga również powstrzymać wypadanie włosów oraz przyśpiesza ich wzrost. Terapia PRP przeznaczona jest dla najbardziej świadomych i wymagających pacjentów rozumiejących istotę BIOREWITALIZACJI oraz ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także dla cierpiących na róznego rodzaju alergie, z uwagi na fakt, że wykorzystanie autologicznego preparatu, sprowadza do minimum ryzyko alergii, stanów zapalnych czy powstanie ziarniniaków.

 

Wskazania do Zabiegu

• Blizny pourazowe, potrądzikowe, rozstępy
• Fotouszkodzenia (ścieńczenie, utrata sprężystości skóry)
• Skóra wymagająca rewitalizacji (zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)
• Korekcja skóry z oznakami starzenia( fałdy, zmarszczki, zapadnięta, zmniejszona gęstość skóry)
• Regeneracja skóry po zabiegach medycyny estetycznej
• Wypełnianie blizn potrądzikowych
• Łysienie typu męskiego (warunkiem jest to, by na skórze występowały jeszcze aktywne mieszki włosowe)
• Wypadanie włosów u kobiet

OBSZARY, które MOGĄ BYĆ PODDANE ZABIEGOM :
Twarz , szyja, dekolt, grzbiety rąk, owłosiona skóra głowy, ciało

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów z wykorzystaniem Osocza BOGATOPŁYTKOWEGO dobierana indywidualnie (Najczęściej 3 zabiegi w odstępie miesiąca).
Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią.

Inne Usługi Medycyna Estetyczna

Needle Shaping, nici autologiczne

Needle Shaping czyli mikroprzeszczep włókien kolagenowych to zabieg podczas którego nie wprowadza się żadnych substancji wgłąb skóry.

Toksyna Botulinowa

Toksyna botulinowa
powoduje odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy, dzięki czemu pacjenci uzyskują naturalny, świeży wygląd.

Masz więcej  pytań lub chcesz umówic się na wizytę zadzwoń +48 696 598 506
Poniedziałek – Piątek  lub napisz info@dental-practice.pl