WybielanieZębów w Dental Practice

Białe zęby stały się znaczącym atutem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Taki efekt możemy z powodzeniem uzyskać, poddając się zabiegowi wybielania zębów. Różne techniki pozwalają wybielić nawet bardzo ciemne zęby żywe i martwe z przebarwieniami, powstałymi od kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, papierosów lub zmianami pochodzenia genetycznego. Postęp w stomatologii estetycznej pozwala nam stosować metody bezpieczne dla zębów. Dlatego decydując się na poprawę koloru, barwy zębów pod kontrolą lekarza, nie robimy tego kosztem ich zdrowia.
Istnieje kilka metod wybielania zębów:
– wybielanie nakładkowe,
– wybielanie w gabinecie stomatologicznym,
– wybielanie zębów martwych,

 

które indywidualnie dostosowujemy do potrzeb pacjentów.

Pytania do Dentysty

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne ?

Tak,wybielanie zębów prowadzone pod kontrolą lekarza stobatologa jest praktycznie bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł.Jedyną dolegliwością mogacą wystąpić po zabiegu wybielania jest przejściowa nadwrażliwość zębów,ustępująca najczęściej po 24 godzinach.

Jakie są przeciwskazania
do wybielania ?

Z wybielania powinny zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące, osoby chore na padaczkę, chorobę Parkinsona. Wybielania nie zaleca sie równiez pacjentom z dużą nadwrażliwością zębów, ponieważ objawy te mogą się nasilić.

Inne Usługi

Profilaktyka
Opis
Zobacz więcej
Implantologia
Opis
Zobacz więcej
Cerec
Opis
Zobacz więcej
Ortodoncja
Opis
Zobacz więcej

Masz więcej  pytań lub chcesz umówic się na wizytę zadzwoń +48 696 598 506
Poniedziałek – Piątek  lub napisz info@dental-practice.pl