Jacek Liss – specjalista chirurg stomatolog.

admin
Jacek Liss
Lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej.
Ukończył Akademię Medyczną im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologcznym w 2005 roku. W latach 2005-2006 odbył staże podyplomowe w specjalistycznych przychodniach stomatologicznych.
W 2007 roku otworzył własną praktykę stomatologiczną. Rok 2007 zaowocował również licznymi kursami i szkoleniami z zakresu implantologii i implantoprotetyki. m.in. podstawowy i zaawansowany kurs implantologiczny w klinice dr Śliwowskiego w Duseldorfie W roku 2007 rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej i pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, którą kontynuował do roku 2012. W międzyczasie uczestniczył w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Prywatnie zapalony narciarz i miłośnik kolarstwa górskiego. Plany na przyszłość – rozwój i pogłębianie wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii twarzy.

4 Jacek Liss – specjalista chirurg stomatolog.

 1. Andrzej Pilc

  Miałem okazję poznać Pana Jacka ok. 1,5 roku temu, miało to miejsce przy wyrywaniu ósemki w gabinecie, we Wrocławiu.
  Czas zabiegu ok 5 minut, wszystko się zagoiło po 2-3 dniach.
  Bałem się wyrwać ósemkę przez kilka miesięcy, a jednak “nie taki diabeł straszny”.
  Polecam tego stomatologa !!!

  Dziękuje,
  Andrzej Pilc.

   
 2. EWA ROSÓŁ

  Przyjazny gabinet.Pan Jacek super stomatolog,dbający także o komfort psychiczny pacjenta.Dojeżdżałam z Legnicy i naprawde opłacało się.Polecam.

   
 3. Anna Lewowicka

  wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek. Polecam bez obaw:)

   
 4. Anna Wojcik

  Jestem w pełni usatysfakcjonowana z planu leczenia, który był omawiany ze mną na bieżąco. Doktor Jacek jest nad wyraz skrupulatnym, profesjonalnym i niebywale delikatnym dentystą. Jego opieka lekarska stoi na najwyższym poziomie.
  Polecam leczenie w gabinecie Dental Practice.
  Pozdrawiam.
  A.Wojcik

   

Dodaj Komentarz

 • NASZ FUNPAGE