Usługi Stomatologiczne

Stomatolog Dziecięcy

Dzieci wymagają opieki i specjalnego traktowania, sprawdza się to także w sferze leczenia stomatologicznego.

Zobacz więcej

Stomatolog Dziecięcy

Lekarz Anestezjolog

Do Państwa dyspozycji, na specjale życzenie i w sytuacjach tego wymagających zapewniamy wsparcie lekarza anestesjologa.

Zobacz więcej

Lekarz Anestezjolog

Z nami zyskujesz więcej!

Stomatolog Rodzinny promocja

Z rodziną

Teraz jeszcze taniej, przyprowadz członka rodziny i skorzystaj z 5 % zniżki dla każdego z nich.
Akcja promocyjna trwa do odwołania. Zapraszamy.

Profilaktyka uzębienia promocja

Bo liczy się profilaktyka

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy uzębienia. Przyjdź i przekonaj się czy masz zdrowe zęby. Profilaktyka i regularne przeglądy uzębienia uchronią Cię od niepotrzebnych kosztów i skomplikowanego leczenia.

Higienizacja promocja

Higienizacja Taniej

Wykonując pełną higienizację jamy ustnej oszczędzasz.
W pakiecie scaling+piaskowanie zamiast 320 zł zapłacisz 240 zł.

Lista Usług Stomatologicznych

 • Wybielanie

  Białe zęby stały się znaczącym atutem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Taki efekt możemy z powodzeniem uzyskać, poddając się zabiegowi wybielania zębów
  Poznaj szczegóły
 • Stomatologia Dziecięca

  W przypadku stomatologii dziecięcej staramy się kłaść znacznie nacisk na profilaktykę, która przynosi korzyści w wieku dojrzałym. Dbany o to aby nasi najmłodsi pacjenic czuli się u nas pogodnie i bezpiecznie
  Poznaj szczegóły
 • Clear Aligner Wrocław

  Jako jedni z pierwszych we Wrocławiu mamy przyjemność oferować swoim pacjentom innowacyjną metodę leczenia ortodontycznego za pomocą przeżroczystych nakładek, które mają za zadanie prostować zęby, jednocześnie zastępując aparaty ruchome i stałe.
  Poznaj szczegóły
 • Ortodonta Wrocław

  Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Równe zęby i piękny uśmiech, to obecnie nie tylko kwestie estetyki, ale przede wszystkim zdrowia, dobrego samopoczucia i pewności siebie. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i leczenie wad zgryzu od najmłodszych lat.
  Poznaj szczegóły
 • Periodontologia

  Periodontologia jest to dział stomatologii zajmujący się chorobami tkanek otaczających ząb czyli przyzębia oraz schorzeniami błony śluzowej jamy ustnej.
  Poznaj szczegóły
 • Protetyka

  Protetyka jest to dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem brakujących zębów i odbudową zębów zniszczonych w stopniu uniemożliwiającym leczenie zachowawcze. Za pomocą leczenia protetycznego można również poprawić estetykę uzębienia, skorygować lekkie nieprawidłowości ustawienia zębów oraz ich kształtu, a także ujednolicić kolor zębów w przypadku występowania trwałych przebarwień.
  Poznaj szczegóły
 • Chirurgia Stomatologiczna

  Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem operacyjnym chorób błony śluzowej jamy ustnej i zębów. Najczęściej korzystamy z pomocy chirurga w przypadku trudnych do usunięcia zębów czy poważnych stanów zapalnych kości.
  Poznaj szczegóły
 • Endodoncja

  Potocznie leczenie kanałowe zęba, to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem zmian w obrębie miazgi zęba oraz chorób tkanek okołowierzchołkowych. Leczenie polega na usunięciu miazgi komorowej i korzeniowej zęba, poszerzeniu kanałów, co jest równoznaczne z usunięciem mechanicznym chorobowo zmienionych tkanek. Kolejnym etapem leczenia jest wypełnienie kanałów korzeniowych.
  Poznaj szczegóły
 • NASZ FUNPAGE